HAKKIMIZDA

ACRAN Boğaziçi Kimya, Türkiye ve çevre ülkelerdeki müşterilerine Polivinil Klorür (PVC), Polipropilen (PP), Polistiren (PS) ve Polietilen (PE) grupları başta olmak üzere polimer tedariği konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

ACRAN Boğaziçi Kimya, stoklarında hazır olarak bulundurduğu ürünlerin yanı sıra, tüm dünyadaki dinamik tedarik kanallarıyla, iş ortaklarından gelen taleplere, hızlı ve sürekli olarak cevap verebilmeyi öncelikli görev olarak benimsemiştir.

ACRAN Boğaziçi Kimya, her geçen gün artan tecrübesi ve zengin ürün portföyüyle, iş ortaklarının hammadde konusunda olduğu kadar, polimer piyasası hakkındaki güncel ve güvenilir bilgi ihtiyaçlarına da cevap verebilen öncelikli tedarikçileri olma amacına giderek daha da yaklaşmaktadır.

TARİHÇE

Acran Boğaziçi Kimya A.Ş. olarak plastik hammadde sektöründe 2008 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. PVC, PP, PE ve PS grubunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına dünyanın çeşitli bölgelerindeki üreticilerden tedarik ettiğimiz ürünlerle sürekli olarak cevap vermeye çalışıyoruz.

Kısa sayılabilecek bir sürede, söz konusu ürün gruplarında, oldukça büyük bir sektör olan Türkiye Plastik Endüstrisi’nde önde gelen tedarikçilerden biri olarak bilinen bir şirket olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Değerli müşterilerimizin desteği, sürekli olarak artan ürün portföyümüz ve çeşitlenen tedarik kaynaklarımızla, hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırarak, ülkemizde olduğu kadar global olarak da plastik sektörüne yön veren kuruluşlardan biri olma hedefimize giderek daha da yaklaşıyoruz.

VİZYON

  • Bütün müşterilerinin her türlü hammadde ihtiyaçlarında ilk akla gelen tedarikçilerinden biri olmak.
  • Ürün portföyünü ve tedarik kaynaklarını müşterilerinin ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirmek ve çeşitlendirmek.
  • Plastik hammadde sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek ve her zaman öncü olmak.

MİSYON

  • Her birini iş ortağımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı, en uygun maliyetle ve sürekli olarak cevap verebilmek.
  • Sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha artırmak.
  • İş ortaklarının memnuniyetini temel öncelik olarak benimsemek.

DEĞERLERİMİZ

  • Kaliteli ürün, kaliteli hizmet.
  • Sürekli iletişim ve bilgi paylaşımı.
  • Karşılıklı güven ve şeffaflık.

İNSAN KAYNAKLARI

CV'nizin değerlendirilmesi, oluşabilecek açık pozisyon durumlarında size ulaşılması için [email protected] adresine başvuruda bulunabilirsiniz.